Керування дозволамиКерування дозволами

Урядова програма «Доступні ліки»

«Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:
1. серцево-судинні захворювання
2. бронхіальна астма
3. діабет 2 типу

Реєстр лікарських засобів, вартість яких- підлягає відшкодуванню, станом на 21.01.2019.pdfРеєстр лікарських засобів, вартість яких- підлягає відшкодуванню, станом на 21.01.2019.pdf

 

 

Увага!

Оголошення керівникам аптечних підприємств!

Департамент охорони здоров'я Вінницької міської ради, згідно листа Національної Служби Здоров'я України, повідомляє.

З 1 квітня 2019 року відшкодування вартості лікарських засобів, що були відпущені за програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбуватиметься виключно за договором з НСЗУ. У зв'язку з цим, потрібно забезпечити готовність аптечних закладів до реєстрації в електронній системі охорони здоров'я, укладання договорів та відпуску лікарських засобів за електронними рецептами.

НСЗУ надає інформацію щодо всіх питань, що стосуються реалізації програми реімбурсації «Доступні ліки» за договором з НСЗУ. Для отримання інформаційної підтримки керівникам аптечних закладів потрібно заповнити форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebz6uKpLSRedcvppLNF_n8CxVBBapQc2nX7U5CP4UvuCPD6Q/viewform

НСЗУ просить сприяти забезпеченню високої доступності лікарських засобів за програмою реімбурсація «Доступні ліки» шляхом укладання договору усіма аптечними закладами з НСЗУ до 15 березня 2019 року.