​Охорона здоров'я

здоров.jpgОхорона здоров'я — галузь діяльності держави, метою якої є організація та забезпечення доступного медичного обслуговування населення.

Система охорони здоров`я реалізує завдання, які спрямовані на посилення профілактики, забезпечення раннього виявлення захворювань, підвищення якості медичної допомоги та доступності медичних послуг, створення стимулів для здорового способу життя населення й здорових умов праці.

На сьогоднішній день медичну допомогу населенню Вінницької міської об’єднаної територіальної громади надають 16 комунальних закладів та підприємств охорони здоров`я, зокрема:

 • 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги;
 • 4 багатопрофільних лікарні, які надають вторинну медичну допомогу (міська клінічна лікарня № 1, міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, міська клінічна лікарня № 3, міська лікарня «Центр матері та дитини»;
 • регіональний спеціалізований комунальний заклад «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології»;
 • 2 пологових будинки;
 • міська клінічна стоматологічна поліклініка;
 • 3 комунальних підприємства – «Медичний стоматологічний центр», «Міський лікувально-діагностичний центр» та «Вінницька міська аптека».

Відповідно до медичної реформи кожен українець самостійно обиратиме свого сімейного лікаря  за принципом вільного рішення людини. Ознайомитись із інформацією про лікарів первинної ланки можна в розділі СІМЕЙНІ ЛІКАРІ м. Вінниці

Онлайн-запис на прийом до лікаряОнлайн-запис Доктор Елекс.png

 1. Для отримання логіну та паролю доступу до "Персонального кабінету пацієнта" Вам необхідно звернутися до обраного Вами лікаря первинної медичної допомоги (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) з паспортом або іншим документом, який підтверджує Вашу особу.

 2. Онлайн-запис на прийом до лікаря первинної медичної допомоги здійснюється натисканням кнопки "Запис до лікуючого лікаря".

   Якщо на теперішній час Ваш лікар первинної медичної допомоги відсутній, Вам надається можливість вибрати лікаря з переліку всіх лікарів ЦПМСД.

  Запис до лікаря «вузького спеціаліста» (невропатолога, гастроентеролога, офтальмолога, кардіолога, отоларинголога та ін.) здійснюється натисканням кнопки «Запис до вузького спеціаліста».

  Вузькі спеціалісти амбулаторно-діагностичних відділень (АДВ) лікарень можуть проводити прийом в ЦПМСД.  Графік та місце прийому уточнюйте у Вашого сімейного лікаря (терапевта, педіатра) або в телефонному режимі на рецепції ЦПМСД або АДВ.

 3. Запис до вузького спеціаліста повинен здійснюватися після видачі сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) направлення на консультацію.
  Запис до вузького спеціаліста без направлення можливий до лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів-стоматологів та лікарів КП «Міський лікувально-діагностичний центр».