Міське господарство: Виконання робіт в 2013 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Виконання робіт в 2013 році

Спільний проект.jpg

01.02.2013 року підписано з Швейцарською компанією «Фела»  контракт на постачання попередньо-ізольованих компонентів (труб) та супутніх послуг для мікрорайонів К.Маркса і Баженова. На даний час проводиться поставка труб, згідно контракту.

В червні 2013 року  завершилася процедура Закупівлі індивідуальних теплових пунктів (ІТП) і обладнання для системи SCADA, та супутніх послуг для мікрорайонів К.Маркса і Баженова.

В лютому розпочато, а в жовтні 2013 року планується завершити процедуру Закупівлі газових котлів та допоміжного обладнання для мікрорайону Баженова.

План заходів на 2013 рік:

1) Реконструкція 5,3 км теплових мереж по мікрорайону К.Маркса. В зв’язку з великим об’ємом робіт їх розподілено на 5 етапів. Підприємством «Вінницяміськтеплоенерго» планується розпочати роботи відразу після завершення опалювального сезону і завершити до 07.10.13р.

2) Влаштування  51 ІТП в м-ні К.Маркса у міжопалювальний період за рахунок коштів міського бюджету. Генпідрядником виступає КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

3) Монтаж системи SCADA для мікрорайону К.Маркса, яка призначена для автоматизованого диспетчерського управління та збору даних від котелень та ІТП. 

Мета впровадження системи SCADA :                                                                                            - Підвищення оперативності та достовірності одержуваної інформації про хід технологічного процесу і стану механізмів, документування технологічної та діагностичної інформації за рахунок розширення переліку контрольованих параметрів;                                                            - Зниження відмов та простоїв устаткування, скорочення часу і витрат на його ремонт, завдяки запобіганню аварійних ситуацій.

Виконання в 2013 році:

  • проведено реконструкцію 5,3 км мереж теплопостачання мікрорайону вул. – пров. К.Маркса;

  • виконано роботи з влаштування 51 ІТП в житлових будинках та будівлях бюджетних установ по мікрорайону вул. – пров. К.Маркса;

  • влаштовано систему SCADA для автоматичного регулювання та контролю параметрів теплоносія по мікрорайону вул. – пров. К.Маркса. Всі параметри контролюються та регулюються з центральної диспетчерської КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Внаслідок  впровадження даної системи з`явилась можливість оперативного контролю і управління ІТП та котельні. Система  SCADA відображає інформацію на екрані монітора та здійснює сигналізацію з ІТП про наявність аварійних ситуацій та збоїв в роботі, підготовку та формування звітів  з  теплоспоживання  та ведення архівів роботи ІТП і котельні,  можливість  оперативних змін режимів роботи обладнання в реальному часі (графіків теплопостачання, тисків, витрат теплоносія, включення резервів і т. і.).