Міське господарство: Виконання робіт в 2012 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Виконання робіт в 2012 році

Спільний проект.jpg
Стартувало виконання Меморандуму про взаєморозуміння між урядом Швейцарської конфедерації, Урядом України та м. Вінниця фактично у березні 2012 року.  Навесні представники компанії «First Climate» (швейцарські консультанти), а також представники Швейцарського бюро співробітництва в Україні провели у Вінниці ряд робочих зустрічей, під час яких було сформовано та погоджено чіткі графіки робіт по запланованих в Меморандумі заходах.
В рамках цього візиту 20 березня 2012 року підписано строковий Контракт між виконкомом Вінницької міськради та КП ВМР «Вінницяміськтеплоенрго» з проекту заощадливого використання енергії у м. Вінниці та Компанією First Climate (Швейцарією) з надання консультативних послуг з впровадження проекту. Підписанням цього Контракту розпочалась безпосередня робота по реалізації заходів, передбачених Меморандумом, і перехід до більш конкретних дій.

 Виконання за 2012 рік:

1) виготовлено проектно-кошторисну документацію на:

-  влаштування ІТП;

-  реконструкцію котельні по вул. Баженова, 15;

-  реконструкцію мереж теплозабезпечення мікрорайонів  К.Маркса і Баженова;

-  влаштування системи автоматизованого управління технологічним процесом теплопостачання від котелень по вул.К.Маркса, 18а та  Баженова, 15 в м.Вінниця в комплексі з ІТП на базі SCADA системи;

2) виконано ремонтно-будівельні роботи в 43-х приміщеннях для влаштування ІТП по мікрорайону К.Маркса;

3) виконано реконструкцію водопровідної насосної станції по вул. К.Маркса, 2, мережі водопроводу по пр. К.Маркса, 40-16А, що дасть можливість забезпечити стабільне постачання гарячої води житлових будинків мікрорайону.

На початку 2012 року розпочата тендерна процедура закупівлі попередньо-ізольованих трубопроводів за рахунок Швейцарських коштів.