Міське господарство: Підсвітка Центрального мосту по вул. Соборній в м. Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Підсвітка Центрального мосту по вул. Соборній в м. Вінниці

Будівельно-монтажні роботи  об’єкту  «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення з оснащенням  підсвіткою Центрального мосту по вул. Соборній в м.Вінниці» виконувались  МКУП "Міськсвітло" на протязі червня-липня 2013 року.  Цей об'єкт для монтажу світильників був досить складним і нетиповим,  тому що майже весь монтаж виконувався з води за допомогою понтонів.  Усе освітлення виконано з високоефективних світлодіодних світильників  одного з європейських лідерів з виробництва освітлювальної продукції -  компанії Linea Light (Лінеа Лайт). На мосту було змонтовано 126 світлодіодних світильників закальною потужністю споживання 4 кВт/год. Середня потужність кожного світильника усього 32 Вт.

Після виконання монтажних робіт виконувались  пуско-налагоджувальні роботи за участю  спеціалістів з Італії заводу-виробника компанії Linea Light (Лінеа Лайт -  Італія ) .  

Освітлення мосту керується комп'ютерною системою, яка дає змогу відтворювати будь-які ефекти і комбінації кольорів та  їх динамічну зміну. Завдяки цьому маємо можливість у будь-який час змінювати програми освітлення мосту.

Постачальник світильників та світлотехнічних матеріалів - компанія «Софіт-Люкс», яка була  розробником  програмного забезпечення  підсвітки  мосту та виконувала  її налаштування;

Генеральна підрядна організація – МКУП «Міськсвітло».

Вартість  світильників та світлотехнічних матеріалів складає 825 тис.грн.