Керування дозволамиКерування дозволами

Заклади позашкільної освіти

У системі позашкільної освіти у 2021-2022 навчальному році продовжили функціонувати 3 комунальні заклади:

П'ятий рік поспіль продовжує працювати комунальний заклад позашкільнї освіти «Школа успіху» з надання додаткових освітніх послуг для учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Крім того, в місті функціонує два приватних позашкільних заклади:
  • громадська організація «Центр розвитку дітей та юнацтва «ДивоСвіт»,
  • «ЛОГОС-ЦРО»,
  • «Едлінг Центр»
З метою відродження, збереження і розвитку народних традицій, національного фольклору та сучасного народно-сценічного танцю Поділля, підтримки і стимулювання творчого, духовного розвитку дітей, створення умов для становлення їх особистості щорічно проводиться Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії "Барвінкове кружало".

Проведення Міжнародного дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало» об'єднало кращі дитячі хореографічні колективи не лише Вінниччини та України в цілому, а й Грузії, Молдови.

Розширенню контактів Центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок", Зразкового ансамблю танцю «Радість», ансамблю естрадно-спортивного танцю «ЄОС», ансамблю спортивного бального танцю «Грація» із закордонними творчими колективами і організаціями сприяють поїздки колективів на фестивалі і конкурси, участь у  різноманітних міжнародних заходах.