Освіта: Заклади загальної середньої освіти
Керування дозволамиКерування дозволами

Заклади загальної середньої освіти

Рішення виконавчого комітету від 22.04.2021 №1005 "Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти" 

У системі загальної середньої освіти працюють 44 денних закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади, в яких у 2021-2022 н. р. навчається 45 570 дитини.

Крім того, успішно працює спеціальна школа І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням, в якій  у 2021-2022 навчальному році відкрито 11 класів для 188 учнів.

З 1 вересні 2020 року у мікрорайоні «Поділля» функціонує новий комунальний заклад «Гімназія №24 Вінницької міської ради», що забезпечить здобуття загальної середньої освіти з 1-го по 9-й клас.

З січня 2021 року прийнято до сфери управління Вінницької ради 7 закладів загальної середньої освіти.

У закладах загальної середньо освіти комунальної форми власності функціонує 39 груп продовженого дня з числом учнів 1170.

Функціонує 7 приватних заклади освіти ("Дельфін", "АІСТ", "Ор Менахем Вінниця", ВППНВК святого Миколая "Амадея", "Хаб Скул", Польський ліцей) для 716 дітей.

Для навчання дітей з особливими освітніми потребами у 2021-2022 н. р. відкрито 173 інклюзивних класів для 228 учнів.

У 2020-2021 н. р. гарні результати були з ЗНО.  Дев'ять 200-бальних сертифікати: 2 з математики (ліцей № 17),1 з біології (ЗЗСО № 29) та 6 з англійської мови (ЗЗСО №№ 1, 16, 17, 32, ВТЛ та "Дельфін"). 

Переможцями гранту Вінницької обласної ради та обласної держаної адміністрації “Використання інформаційно-комунікаційних технологій в організації навчально-виховного процесу та життєдіяльності навчального закладу” у 2020-2021 н.р. стали комунальні заклади "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради", "Гімназія № 24 Вінницької міської ради",  "Дошкільний навчальний заклад № 28 Вінницької міської ради", "Дошкільний навчальний заклад № 35 Вінницької міської ради", "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради", "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради", "Загальноосвітня школа ІІ- ІІ ступенів №31 Вінницької міської ради", "Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради" і отримали грошову винагороду у розмірі 270 тис. грн.

Продовжує працювати Лабораторія з інформаційних технологій ФМГ №17. За час існування  працівниками Лабораторією розроблено та впроваджено низку систем. Зокрема:
  • https://disted.edu.vn.ua – репозиторій   електронних освітніх ресурсів. На даний момент в репозиторії у відкритому доступі знаходяться біля 12000 електронних уроків з усіх предметів для 1-11 класів за діючими (в тому числі і різнорівневими) програмами шкільної освіти. Містить інтегровану платформу для проведення он-лайн уроків (вебінарів);
  • https://test.edu.vn.ua  - система он-лайн тестування, яка працює як у тренувальному (навчальному) режимі, так і в режимі он-лайн контролю знань учнів. Система містить більше 4000 тестових наборів для перевірки рівня знань учнів. Зареєстрований вчитель може створювати (і використовувати дистанційно зі своїми учнями)  тестові набори, вести статистику навчальних досягнень;
  • https://netoi.org.ua – система проведення олімпіад школярів з інформатики з системою автоматичної он-лайн перевірки завдань;
  • https://edu.edu.vn.ua – платформа дистанційної освіти.  Містить інструменти створення електронних уроків (зокрема на базі репозитарію) та поведення он-лайн уроків (вебінарів);
  • https://quality.osvita.vmr.gov.ua/ - система моніторингу рівня навчальних досягнень учнів м. Вінниці;
  • система електронного документообігу  https://doc.vin-osvita.gov.ua. Забезпечує електронний документообіг в ланках  Департамент освіти– підпорядковані заклади освіти. Використовується з 2008 р. ( з поновленням версій);
  • https://dorobok.edu.vn.ua, https://teacher.edu.vn.ua – системи творчої роботи вчителів м. Вінниці та їх електронні портфоліо.
  • Ведуться нові розробки, зокрема система внутрішнього аудиту закладу освіти https://monitoring.pmg17.vn.ua/  та система спільної роботи з документами  працівниками закладу освіти https://vintalk.vn.ua
          Вказані освітні інструменти та інші розробки Лабораторії інтегровано на освітньому порталі https://edu.vn.ua. Усі програмні продукти реалізовані, поновлюються та підтримуються  ЛІКТ, розміщені на власних серверних площадках з  широкополосними каналами доступу в Інтернет.