Економіка, бізнес та інвестиції: Індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного машинобудування»
Керування дозволамиКерування дозволами

Індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного машинобудування»

541.jpg

ВКХМ 09.2021.jpg

Мета створення індустріального парку - залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного іміджу міста, створення нових робочих місць, забезпечення сприятливих умов для розвитку промислових підприємств та супутніх видів підприємницької діяльності.

Визначення на території міста окремої промислової ділянки – так званого «грінфілду» – дасть нам змогу концентрувати промислове виробництво на обмежених площах за межами житлових та рекреаційних територій, що позитивним чином позначиться і на екологічній складовій життя вінничан.

Парк буде функціонувати на принципах раціонального використання земель, забезпечення рівних і прозорих умов для резидентів парку та партнерських відносин «влада-бізнес».

Ініціаторами створення індустріального парку є:

- Вінницька міська рада – в частині земельної ділянки загальною площею – 8,4176 га;

- ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC Group) – в частині земельної ділянки загальною площею – 10,85 га. 

Загальна площа індустріального парку 19,2676 га, він розташований за адресою м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 213. Термін, на який створений індустріальний парк складає 30 років. Привабливими ознаками, що спонукатимуть інвесторів до розміщення власних виробництв на території Парку є преференції у вигляді податкових, митних та інших пільг.

В липні 2018 року проведено відкритий конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку, переможцем, якого обрано товариство з обмеженою відповідальністю «Промислово-інвестиційна компанія».

27 серпня 2018 року підписано договір між ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія» та ТОВ «Грін Кул» про здійснення господарської діяльності у межах індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування».

Завод з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул» - перше підприємство, яке запрацює на території індустріального парку.

Підприємство введено в експлуатацію на початку вересня 2018 року. Наразі, вже створено 600 робочих місць.

Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування» звертайтесь до керуючої компанії ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія»:

Адреса: Україна, 21034, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 213.  

Телефон: +38 (057) 700-90-31

Пошта: a.kobilko@beer-co.com

або

Вінницька міська рада Департамент економіки і інвестицій 

Адреса: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

Телефон: +38 (0432) 59-50-46, 59-51-43.

Пошта: dei@vmr.gov.ua

Дізнайтеся більше у буклеті

"Індустріальні парки Вінниці"


 Brochure about  Industrial parks of Vinnytsia.pdfBrochure about Industrial parks of Vinnytsia.pdf

 Буклет про Індустріальні парки Вінниці.pdfБуклет про Індустріальні парки Вінниці.pdf

Перелік документів для ознайомлення: 

1.  Рішення міської ради Про створення індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування» та затвердження Концепції індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування».

2. 1281 23.08.2018 Рішення Про затвердження результатів конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку ВКХМ.pdf1281 23.08.2018 Рішення Про затвердження результатів конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку ВКХМ.pdf