Керування дозволамиКерування дозволами

Інвестору

   Вінниця – сучасне місто, економіка якого динамічно розвивається. Місто має тривалі промислові традиції, потужну освітню базу, наукові школи, які працюють у сфері інформаційних технологій, інженерії, медицини. 

     Вінниця характеризується вигідним географічним розташуванням, що є його однією з ключових конкурентних переваг. За період незалежності економіка міста  суттєво трансформувалась: відбувся структурний зсув від галузей машинобудування, електронної та хімічної промисловості в бік харчової промисловості, торгівлі та сфери послуг.

     Протягом останніх років міська влада активно працює над залученням інвестицій та розвитком промислового сектору.

   Утримуємо лідерські позиції  у рейтингу прозорості інвестиційного сектору за результатами дослідження міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

  Однією з основних інвестиційних переваг міста Вінниці є велика кількість талановитої та освіченої молоді:

Записати 36.JPG

    Сучасна транспортна інфраструктура Вінниці, географічне положення та розвинена промисловість формують передумови для створення в місті потужного логістичного хабу.

Записати 33.JPG

     Вінницька область входить у п'ятірку найкращих областей за легкістю ведення бізнесу у рейтингу Regional Doing Business.

Інформація щодо податкових ставок:

Записати 15.JPG

Записати 05.JPG Детальніше з інформацію щодо факторів інвестиційної привабливості міста ви можете ознайомитись на офіційному інвестиційному порталі Вінниці - investinvinnytsia.com 

Інформація про початок проекту 

«Інвестиційний атлас надрокористувача»

    Повідомляємо, що Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача, який розроблено з метою запровадження чітких та зрозумілих процедур у надрокористуванні та залучення інвестицій у галузь. Це відкритий перелік об'єктів, доступний онлайн http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/, котрий системно оновлюється та розподілений за шістьма кошиками згідно виду корисної копалини. Типовий профайл кожного об'єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

     Будь-який суб'єкт господарювання може обрати ділянку, або запропонувати свою з метою виставлення її на найближчий електронний аукціон на платформі ProZorro. Продажі.