Керування дозволамиКерування дозволами

Інвестиційний паспорт Вінницької міської територіальної громади

IMG_20211202_104517.png

Вінниця оновила Інвестиційний паспорт громади, який вже вдруге створений фахівцями Вінницької міської ради. 

Інвестиційний паспорт – це необхідний документ для території, яка зацікавлена в залученні інвестицій, як внутрішніх так і закордонних. А наше першочергове завдання полягає в збільшенні обсягів інвестицій в громаді.

Інвестиційний паспорт містить структуровану інформацію про Вінницьку міську територіальну громаду (ВМТГ): важливі факти, кадровий потенціал та освіту, географічне положення, структуру економіки, інвестиційні фактори, мобільність, SMART- спеціалізацію міста, мале та середнє підприємництво, інновації, міжнародну співпрацю, туризм та дозвілля, перелік інвестиційних проєктів.

Паспорт може стати джерелом нових рішень для бізнесу. Ми вперше зруйнували стереотип, що ВМТГ є центром агропромислового сектору. У нас дуже великий інтелектуальний потенціал. Наприклад, місто займає 6 місце в Україні за кількістю ІТ-фахівців, 8148 випускників за технічними спеціальностями в рік, 11 ІТ-компаній із ТОП – 50 України працюють у Вінниці. Ми впевнені, що розроблений паспорт стане дієвим інструментом у роботі по залученню інвестицій, а також буде корисним для малого та середнього бізнесу, який  зацікавлений в інвестиціях, але не має доступу до джерел фінансування. Саме тому через каталог інвестиційних проєктів вони можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Це не просто ідеї - це конкретні підприємства, які намагаються, наприклад, відкрити виробництво холодильної техніки, розширити нові лінії виробництва, здійснити модернізацію виробничих потужностей і таке інше.

Зараз департамент економіки і інвестицій міської ради активно працює над реалізацією проєктів індустріальних парків та інноваційно-технологічного парку, так як вони мають найбільш привабливі напрями для інвестування.

«Інвестиційний паспорт буде цікавий та корисний приватним інвесторам, представникам іноземних компаній, громадянам міста і України» - відзначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Тому, запрошуємо Вас ознайомитись з інвестиційним паспортом Вінницької міської територіальної громади, а також до співпраці у реалізації спільних інвестиційних ініціатив.

Інвестиційний паспорт ВМТГ.pdfІнвестиційний паспорт ВМТГ.pdf

Investment Passport.pdfInvestment Passport.pdf