Архітектура та містобудування: Каталог вулиць, провулків, площь, проспектів, тощо міста Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Каталог вулиць, провулків, площь, проспектів, тощо міста Вінниці

 ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

від 24.06.2016 № 333                                                                      9 сесія 7 скликання

м. Вінниця

 

 

Про внесення часткових змін в додаток

до рішення міської ради від 01.03.2011р. № 167

«Про затвердження назв вулиць, проспектів,

бульварів, провулків, площ м. Вінниці»

 

З метою упорядкування назв вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м. Вінниці, забезпечення єдиного порядку написання назв, внесення достовірної та актуальної інформації до словників, єдиних та державних реєстрів, відповідно до п.5 «Положення про адресну систему м. Вінниці», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 17.12.2015р. №2874, керуючись ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Внести часткові зміни в додаток до рішення міської ради від 01.03.2011р. №167 «Про затвердження назв вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м. Вінниці», виклавши додаток у новій редакції (додається).

  2. Департаменту у справах ЗМІ та зв'язку з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації протягом двох тижнів з дня його прийняття.

  3. Асоціації органів самоорганізації населення доручити проінформувати населення про затвердження даного рішення.

  4. Департаменту житлового господарства міської ради керуватись даним рішенням при виготовлені та розміщені аншлагів на будинках і спорудах міста.

  5. Департаменту інформаційних технологій міської ради внести зміни в адресну схему м.Вінниці протягом трьох тижнів з дня прийняття даного рішення.

  6. Відділу ведення Державного Реєстру виборців м.Вінниці керуватись даним рішенням в роботі адресного реєстру автоматизованої інформаційної телекомунікаційної системи Державний Реєстр виборців.

  7. КП «Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації» керуватись даним рішенням при виконанні замовлень та надані інформації органам місцевого самоврядування.

  8. Виконавчим органам міської ради забезпечити виготовлення та оформлення документів, пов'язаних із використанням назв вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м. Вінниці, відповідно до даного рішення.

  9. Рекомендувати підприємствам, організаціям та установам усіх форм власності керуватись даним рішенням щодо назв вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ, розташованих на території міста Вінниця.

  10. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування,будівництва, земельних відносин та охорони природі (Іващук А.Я.).